eBook: 10 tipů, jak poznat, zda je stavba svépomocí pro vás to pravé

Stále váháte, zda jít do stavby svépomocí, ale nevíte, co všechno to obnáší? Právě pro Vás jsme sepsali náš eBook, který Vám pomůže se konečně rozhodnout. 🙂 Je zcela ZDARMA!

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o našem eBooku říkají ostatní?

„Mít tento eBook před 15 lety, tak si nevezmu hypotéku na rekonstrukci staršího domu a jdu na stavbu svépomocí dle vašich rad a bydlím v novém domě. Ebook je psaný s lehkostí, ale plný situací, které jdou do hloubky. Moc se mi líbí jak jste to psali formou otázek a odpovědí. Váš tip ke každé otázce je pro mně osobně přínosem. Vůbec by mně nenapadlo se na věc podívat takhle jednoduše a přitom nic nezanedbat. Líbí se mi design celého eBooku, a hlavně je moc příjemné, že je v něm cítit i pohled a zkušenost ženy. Text je velmi hravý, a velmi dobře se čte. Mám chuť poznat vás osobně, a těším se na další vaše eBooky, protože mám pocit, že bydlet ve vlastním s vámi opravdu zvládnu."
Katarína Bestrwww.katarinabestr.cz
„Skvěle strukturovaný eBook, doslova nabitý praktickými informacemi, tipy a doporučeními Týny a Marka. Psáno s nadhledem, vtipem a pevným ukotvením v tématu DIY stavby."
Hana Vildomcová